Напрям Видавничої діяльності

Напрям Видавничої діяльності реалізує програми та проекти, пов'язані з публікацією історичної правди про героїчне минуле України.

В сферу діяльності входить видання книг, підтримка створення читалень , пам'ятних меморіалів героям України . Без вшанування героїчного минулого і видатних облич історії України, неможливе духовне зростання нації.

Літературний напрям.

Література відіграє провідну роль у формуванні особистості , патріотизму , естетичних поглядів , збагачує знанням історії , розумінням особистостей , які творили історію величчю свого духу .

Знайомлячись  з літературою рідного краю , вивчаючи історію , поринаючи у вир тогочасних подій , - черпаємо дорогоцінну мудрість і героїзм нашого народу.

Література — невід'ємна складова в житті і розвитку суспільства , скарбниця мудрості, яка відкрита для кожного з нас.

Природа людини потребує постійного розвитку і самовдосконалення і тому читання літератури відіграє ведучу роль у формуванні характеру , розширенню словникового запасу , покращенню пам'яті розвиваючи активність людини в соціальній сфері , духовно збагачуючи її.

Література- одне з найвидатніших творінь культури , дійовий засіб  розвитку свідомості .

Словами Т.Г.Шевченка про книгу сказано :- в книзі і віра , і любов, що будить сумління і закликає до дій- “В своїй хаті і своя правда, і сила . І воля , що ти їх мусиш знайти”.

Література допомагає нам відкрити світ духовності і осмислити власне призначення в цьому світі , своє місце в історії , у боротьбі проти зла , знайти підтримку і розуміння тих, із ким нам у житті по дорозі.

FaLang translation system by Faboba