В кожного з нас живе в душі чудовий спогад про свято Святого Миколая  і подарунки , з яких починається цей день.

І хоч ставши дорослими, ми знали , що це наші люблячі дорогі батьки готували для нас найдорожчі серцю подарунки і не спали всю ніч , щоб тихенько , коли ми спали , набігавшись з дітьми, щоб покласти біля нас  вимріяні іграшки , тепло тих спогадів з нами завжди.

З не меншим тріпотінням і наші батьки чекали ранку, щоб побачити наші світлі усмішки.

Це велика радість бачити щасливі усмішки дітей і дарувати їм любов.

Фонд Glory to Ukraine” підтримує традицію засновниці — Галини Кавки і розпочинає акцію - “Подаруй радість дітям-сиротам  і в день Святого Миколая”

Всіх не байдужих запрошуємо долучитися до участі в благодійному проекті і зробити подарунок діточкам , які так потребують нашої любові.

В кожного з нас є можливість зробити подарунки , у кондитерів — смаколики. У музикантів — благодійні концерти і музичні дарунки , у благодійників — іграшки , книги , одяг , пожертв на потреби дітей.

Чекаємо вашої участі , звертайтесь до засновниці фонду Галини Кавки за телефоном з пропозиціями на Viber

+12162962947

Для добра немає кордонів і відстані.

Проект "Ангели надії" започаткували креативні і небайдужі люди — Марія Петришин і Ярина Капітан за підтримки депутата ВР Оксани Юринець і мистецтвознавця Лева Скопа.

Проект призначений для допомоги воїнам АТО в їх потребах, а також для реабілітації поранених.

Спочатку образи Ангелів на гонтах малював сам Лев Скоп, а згодом виникла ідея залучати інших художників, а потім і просто всіх бажаючих, долучити до благодійної справи, бо проект має великий успіх і користь.

Ангелів малюють на гонтах з церков, які підлягають реставрації ( дощечки з даху), які роками захищали церкви, були намолені і мають енергетику оберігу.

Проект дає нове життя гонтам, які в свою чергу тепер захищають наших воїнів.

Перші проекти окупили оптичні прилади, яких так потребували воїни.

Наступні проекти спрямовані на підтримку волонтерського реабілітаційного центру "Фенікс" у Львові, через який вже пройшли сотні потерпілих.

3-4 жовтня унікальний проект завітав і до Києва, до Верховної Ради України. Участь у малюванні "Ангелів надії" на гонтах взяли відомі жінки — берегині, волонтери, депутати і дружина президента Марина Порошенко.

Учасниця проекту Оксана Руда так написала в коментарі до цієї події: "я переконана, що кожна людина має внутрішньо потребу робити добрі справи. Всім нам хочеться жити в кращому світі, де панує доброта і радість.

Благодійність — це пожертва, в якій людина віддає частинку своїх коштів, свого часу, сил, щоб комусь стало краще.

Але благодійність — це також, коли ти робиш те, що є важливо для тебе, що відповідає твоїм цінностям і це дає тобі радість!

Благодійність має бути станом душі, а не марнославством, бо це можливість ділитись душевним теплом, допомагати тим, хто цього потребує".

"Ангели надії" також завітали 28 серпня на презентацію книги про героїв УПА "Обличчя української історії" Галини Кавки, засновниці благодійного фонду "Glory to Ukraine" (Клівленд).

Частина образів на гонтах була продана і кошти від аукціону були передані на користь сиротинця в Верхньому Синьовидному (Сколівський р-н, Львівської області)

А 7 ( сім) "Ангелів надії" відправились до Клівленду, щоб започаткувати цю унікальну благодійну традицію в Америці.

І нічого дивного, бо для Ангелів немає відстані і, тим більше, відстані від серця благодійника до серця потребуючого допомоги.

Глибока подяка мистецтвознавцю Леву Скопу і депутату Верховної Ради Оксані Юринець, а також всім учасникам неймовірного легкокрилого проекту.

Керівник проектів Вікторія Галамага.

Засновниця фонду

"Glory to Ukraine" (Клівленд)

Галина Кавка-Шудан

Клівленд — Львів

>

News 30
News 31
News 32
News 33
News 34
News 35
News 36
News 37
News 38
News 39
News 40
News 41
News 42
News 43
News 44
News 45
News 46
News 47
News 48
News 49
News 50
News 51
News 52
News 53
News 54
News 55
News 56
News 57

Внесок Вікторії Галамага в розвиток міжнародного іміджу України і збереження етнічних цінностей. Карпатський антураж - ручна робота з вовни вівці. Колекція "Відродження мистецтва збивання повсті" за підтримки американського фонду "Glory to Ukraine".

 

Напрям Видавничої діяльності реалізує програми та проекти, пов'язані з публікацією історичної правди про героїчне минуле України.

В сферу діяльності входить видання книг, підтримка створення читалень , пам'ятних меморіалів героям України . Без вшанування героїчного минулого і видатних облич історії України, неможливе духовне зростання нації.

Літературний напрям.

Література відіграє провідну роль у формуванні особистості , патріотизму , естетичних поглядів , збагачує знанням історії , розумінням особистостей , які творили історію величчю свого духу .

Знайомлячись  з літературою рідного краю , вивчаючи історію , поринаючи у вир тогочасних подій , - черпаємо дорогоцінну мудрість і героїзм нашого народу.

Література — невід'ємна складова в житті і розвитку суспільства , скарбниця мудрості, яка відкрита для кожного з нас.

Природа людини потребує постійного розвитку і самовдосконалення і тому читання літератури відіграє ведучу роль у формуванні характеру , розширенню словникового запасу , покращенню пам'яті розвиваючи активність людини в соціальній сфері , духовно збагачуючи її.

Література- одне з найвидатніших творінь культури , дійовий засіб  розвитку свідомості .

Словами Т.Г.Шевченка про книгу сказано :- в книзі і віра , і любов, що будить сумління і закликає до дій- “В своїй хаті і своя правда, і сила . І воля , що ти їх мусиш знайти”.

Література допомагає нам відкрити світ духовності і осмислити власне призначення в цьому світі , своє місце в історії , у боротьбі проти зла , знайти підтримку і розуміння тих, із ким нам у житті по дорозі.

Видання трилогії “Обличчя української історії”

Видавнича діяльність реалізує програми та проекти фонду , пов'язаний з публікацією історичної правди про героїчне минуле України і видатні постаті , які творили історію.

Проведена глобальна робота по збору документальної інформації , яка триває два роки , з першоджерел і очевидців подій отримана дорогоцінна інформація і підготовлена до друку трилогія “Обличчя української історії” .

Участь в проекті приймали Ярослава Степанівна Комарницька , Омелян Олексійович Заревич, письменник — журналіст Романчук Василь Ількович . І головний редактор Галина Кавка- Шудан.

Частина книг буде подарована центральним обласним бібліотекам , патріотам України , які дорожать історичною правдою Батьківщини , спільнотам в діаспорі Америки.

  • 1
  • 2
FaLang translation system by Faboba