Проект «Львів- Клівленд "Ангели надїі"»

Проект "Ангели надії" започаткували креативні і небайдужі люди — Марія Петришин і Ярина Капітан за підтримки депутата ВР Оксани Юринець і мистецтвознавця Лева Скопа.

Проект призначений для допомоги воїнам АТО в їх потребах, а також для реабілітації поранених.

Спочатку образи Ангелів на гонтах малював сам Лев Скоп, а згодом виникла ідея залучати інших художників, а потім і просто всіх бажаючих, долучити до благодійної справи, бо проект має великий успіх і користь.

Ангелів малюють на гонтах з церков, які підлягають реставрації ( дощечки з даху), які роками захищали церкви, були намолені і мають енергетику оберігу.

Проект дає нове життя гонтам, які в свою чергу тепер захищають наших воїнів.

Перші проекти окупили оптичні прилади, яких так потребували воїни.

Наступні проекти спрямовані на підтримку волонтерського реабілітаційного центру "Фенікс" у Львові, через який вже пройшли сотні потерпілих.

3-4 жовтня унікальний проект завітав і до Києва, до Верховної Ради України. Участь у малюванні "Ангелів надії" на гонтах взяли відомі жінки — берегині, волонтери, депутати і дружина президента Марина Порошенко.

Учасниця проекту Оксана Руда так написала в коментарі до цієї події: "я переконана, що кожна людина має внутрішньо потребу робити добрі справи. Всім нам хочеться жити в кращому світі, де панує доброта і радість.

Благодійність — це пожертва, в якій людина віддає частинку своїх коштів, свого часу, сил, щоб комусь стало краще.

Але благодійність — це також, коли ти робиш те, що є важливо для тебе, що відповідає твоїм цінностям і це дає тобі радість!

Благодійність має бути станом душі, а не марнославством, бо це можливість ділитись душевним теплом, допомагати тим, хто цього потребує".

"Ангели надії" також завітали 28 серпня на презентацію книги про героїв УПА "Обличчя української історії" Галини Кавки, засновниці благодійного фонду "Glory to Ukraine" (Клівленд).

Частина образів на гонтах була продана і кошти від аукціону були передані на користь сиротинця в Верхньому Синьовидному (Сколівський р-н, Львівської області)

А 7 ( сім) "Ангелів надії" відправились до Клівленду, щоб започаткувати цю унікальну благодійну традицію в Америці.

І нічого дивного, бо для Ангелів немає відстані і, тим більше, відстані від серця благодійника до серця потребуючого допомоги.

Глибока подяка мистецтвознавцю Леву Скопу і депутату Верховної Ради Оксані Юринець, а також всім учасникам неймовірного легкокрилого проекту.

Керівник проектів Вікторія Галамага.

Засновниця фонду

"Glory to Ukraine" (Клівленд)

Галина Кавка-Шудан

Клівленд — Львів

>

News 30
News 31
News 32
News 33
News 34
News 35
News 36
News 37
News 38
News 39
News 40
News 41
News 42
News 43
News 44
News 45
News 46
News 47
News 48
News 49
News 50
News 51
News 52
News 53
News 54
News 55
News 56
News 57

FaLang translation system by Faboba