Внесок Вікторії Галамага в розвиток міжнародного іміджу України і збереження етнічних цінностей. Карпатський антураж - ручна робота з вовни вівці. Колекція "Відродження мистецтва збивання повсті" за підтримки американського фонду "Glory to Ukraine".

 

Культурна і історична спадщина Українського народу — неповторна і унікальна і є невід'ємною складовою світової культурної спадщини. Чинником цілісності етнічного буття - є єдність історичної і культурної спадщини. Яка постійно твориться в житті народу. Тому в ідею створення фонду і було покладено літературну і мистецьку форму буття України , як єдиного цілого.

Світ культури є світом цінностей. В житті кожного народу безліч подій і традицій сприймається і зберігається крізь призму літератури і мистецтва.

Культура — життєвий досвід етносу (народу) який за допомогою носіїв інформації — літературу і мистецтво , передається з покоління в покоління  , створюючи історичне надбання нації , його духовну  суть.

Минуле , сьогодення і майбутнє , становлять одну органічну цілісність , тому засновницею фонду Галиною Кавкою , і  був визначений саме такий напрямок діяльності фонду. 

Народний дух, творча спадщина відіграють головну роль у розвитку нації і наступних поколінь.

Формування нації не можливе без усвідомлення і пізнання культури і історії попередніх поколінь. Підтримуючи проекти в сфері благодійності і меценатства, ми прославляємо Україну , сприяємо її становленню , як країни з багатою культурою і визначними постатями, які творили і творять її історію.

Це справа кожного з нас  і надіємось, що фонд буде отримувати все більшу підтримку від патріотів українського народу.

Ідея створення фонду доступна і близька кожному українцю і буде сприяти усвідомленню причетності кожного з нас для прославлення України в світі.

Проекти фонду будуть служити на користь соціально не захищеним набувачам допомоги, фахівцям , представникам творчих професій, які відчувають нестачу в коштах для вирішення професійних , культурних , суспільних завдань , які являються внеском в культурну спадщину нації , народу України  і патріотам  , героям українського народу.

З повагою до вас , любі українці.

Дякую за високу оцінку моєї творчості, черговим видавництвом і кореспонденту Наталі Капустянській за чудову статтю в журналі" Культура і життя".

Нехай і надалі моя творчість прославляє Україну в світі

FaLang translation system by Faboba